На озброєння ЗСУ прийнято станцію виявлення "Фенікс-1"

Розробку здійснено в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6

На замовлення Міністерства оборони "Науково-виробничий комплекс "Іскра" розробив трикоординатну радіолокаційну станцію виявлення "Фенікс-1". Про це повідомляє пресслужба відомства.

За словами Міністра оборони України Андрія Тарана, розробку здійснено в рамках модернізації радіолокаційної станції 79К6 для її застосування у складі зенітного ракетного комплексу "Бук-М1".

"Фенікс-1" буде очима наших дивізіонів протиповітряної оборони, у яких на озброєнні стоять комплекси "Бук-М1" та підрозділів радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України. Це сучасна розробка, що дозволяє автоматизовано виявляти та розпізнавати державну належність, класи та типи повітряних об'єктів, а також пеленгувати джерела активних шумових перешкод. Завдяки з'єднанню в єдину розвідувально-ударну систему зросте ефективність засобів ППО виявляти й уражати повітряні цілі", – відзначив глава відомства.

Як зазначається, отримана інформація зі станції виявлення передається на пункт бойового управління та автоматизовані пункти управління радіотехнічних підрозділів.

Новини за темою: Україна може увійти в топ-10 світових експортерів озброєння, - директор "Укроборонпром"

Нагадаємо, раніше Збройні сили України прийняли на озброєння вітчизняний безпілотний комплекс "Лелека-100" виробництва української компанії DeViRo.