На орбіту Землі вийшов вантажний космічний корабель Cargo Dragon, який SpaceX відправила на МКС

Cargo Dragon SpaceX

Коісмічне судно має зістикуватися з МКС 7 грудня

Американська компанія SpaceX відправила на МКС вантажний космічний корабель Cargo Dragon. Про це повідомила пресслужба SpaceX у Twitter.

Зазначається, що запуск космічного судна був здійснений за допомогою ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX, яка стартувала в 11:17 за часом Східного узбережжя США (18:17 за київським часом) на космодромі мису Канаверал, штат Флорида.

Вже через 8 хвилин 39 секунд після старту багаторазовий перший ступінь ракети приземлився на плавучу платформу Of Course I Still Love You, яка була розташована в 623 км від космодрому.

Трохи пізніше, через 10 хвилин після старту, відбулося відділення другого ступеня Falcon 9. Вантажний космічний корабель Cargo Dragon вийшов на орбіту Землі й почав самостійний політ. Також на ньому почали працювати сонячні батареї.

Як відомо, це перший політ модифікованого вантажного корабля Cargo Dragon 2, який може доставляти на МКС на 20% більше вантажу за свого попередника. Крім того, судно здатне автономно стикуватися зі станцією без допомоги захоплення маніпулятором.

Судно має доставити на МКС більше двох тонн продовольства, а також обладнання і матеріалів для проведення до 250 наукових експериментів екіпажем станції.  Стиковка "вантажівки" з МКС запланована на 7 грудня.

Новини за темою: Ракета компанії SpaceX стартувала на орбіту із супутником для вивчення океану

Нагадаємо, нещодавно ракета-носій Falcon-9 компанії Ілона Маска SpaceX успішно вивела на низьку навколоземну орбіту 16-ту партію з 60 інтернет-супутників Starlink. Інтернет-супутники були виведені на орбіту через 14 хвилин 46 секунд після старту.