На Донбасі залучені всі контрснайперські групи ЗСУ, - Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний Report

Наразі вони знаходяться на передньому краї

Всі контрснайперські групи, які є в Збройних силах України, залучені на Донбасі. Вони знаходяться на передньому краї. Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний в інтерв’ю для "Радіо Свобода".

"Я доповідаю і відповідаю, що всі контрснайперські групи, які у нас є, зараз на передньому краї. Всі", - зазначив він.

За його словами, деякі контрснайперські радарні комплекси західного виробництва не зовсім влаштовують українських військових.

"Тобто якщо сьогодні говорити про масоване застосування радарних і оптичних комплексів контрснайперської боротьби, то мови такої не ведемо. Але все, що можна застосувати, всі гвинтівки, всі снайпери, всі тепловізори, які є, всі камери нічного бачення, які є, зараз працюють разом з ними, все повністю", - пояснив головнокомандувач ЗСУ.

Новини за темою: Доба на Донбасі: НЗФ 14 разів порушили "режим тиші", використовували заборонену зброю

Нагадаємо, що упродовж минулої доби, 25 вересня, на Донбасі незаконні збройні формування чотири рази порушили режим припинення вогню, при цьому два рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння.

Внаслідок провокативних дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав вогнепальне поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі, стан його здоров’я - задовільний.