На Донбасі планують запустити тролейбусну лінію довжиною 48 кілометрів

Фото з відкритих джерел

Новим громадським транспортом хочуть сполучити міста Краматорської агломерації

Міністерство фінансів й Донецька облдержадміністрація ведуть переговори з міжнародними організаціями про фінансування проєкту тролейбусної лінії між містами Краматорської агломерації. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що тролейбусна лінія довжиною 48 кілометрів має зв'язати Слов'янськ, Краматорськ, Дружківку та Костянтинівку, у яких проживають понад 500 тис. громадян, а в перспективі – й Святогірськ. Наразі між містами агломерації відсутнє якісне транспортне сполучення, хоча відстань між ними невелика: 3,5 кілометра - від Слов'янська до Краматорська, 5,5 км - від Краматорська до Дружківки, 8 кілометрів - від Дружківки до Костянтинівки.

Як повідомляють у Мінфіні, проєкт планується використати як елемент реінтеграції непідконтрольної українській владі частині Донбасу. "Ми сьогодні працюємо над організацією тролейбусного руху, який зв'яже всі чотири міста екологічно чистим, безпечним, зручним і доступним видом транспорту. Крім того, створення державою якісного сервісу для громадян, що проживають в прилеглих до тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей – це один із важливих елементів програми реінтеграції Донбасу", – сказав заступник міністра фінансів Олександр Кава.

Новини за темою: Обстріли та політ безпілотника: Минулої доби НЗФ на Донбасі п'ять разів порушили домовленості щодо перемир'я

Нагадаємо, нещодавно голова української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леонід Кравчук назвав етапи реінтеграції непідконтрольної частини регіону. За його словами, щоб досягти миру на сході України, влада повинна прийняти пакет законів.