МВС: В організмі померлого нардепа Полякова знайшли наркотичні речовини

Народний депутат Антон Поляков

Фото з відкритих джерел

Ними виявились метадон та димедрол

Міністерство внутрішніх справ України провело нову експертизу у справі смерті народного депутата Антона Полякова. В організмі нардепа знайшли метадон та димедрол. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін в ефірі "Громадське".

"Ми завершили одну з експертиз і можемо сказати, що це метадон з домішкою димедролу, так званий "вуличний метадон". Димедрол посилює дію наркотичної речовини", - сказав представник МВС.

Єнін наголосив, що ця суміш була здобута не в аптеці.

Однак, як зазначив представник МВС, міністерство не коментує, як ці речовини потрапили в організм Полякова.

"На сьогодні провадження триває. Ми не розставили крапки над "і". Ми не коментуємо, як наркотична речовина потрапила в організм Полякова", - наголосив він.

Новини за темою: МВС встановило осіб, з якими нардеп Поляков контактував у ніч смерті

Нагадаємо, раніше ми писали, що серед особистих речей загиблого народного депутата Антона Полякова було виявлено готівку в розмірі 10 тис. грн і 800 доларів. Також були знайдені два зразки катетера з речовиною бурого кольору.

Як повідомлялося раніше, Полякова знайшли мертвим у Києві вночі 8 жовтня. Автомобіль таксі, в якому їхав нардеп, зупинили правоохоронці за порушення ПДР. Поляков був без свідомості. Швидка не змогла його реанімувати.