МОЗ вносить до помаранчевої зони 9 регіонів: Де можуть посилити карантин

Фото з відкритих джерел

Це не означає введення в них додаткових карантинних обмежень

Міністерство охорони здоров’я 23 вересня відносить до помаранчевого рівня епідемічної небезпеки 9 регіонів України, включно з Києвом. Про це йшлося в даних установи.

Як зазначається, показникам помаранчевої зони відповідають: Київ, Дніпропетровська, Донецька, Київська, Луганська, Миколаївська, Харківська, Херсонська та Черкаська області.

Дані МОЗ МОЗ

Проте, ще 21 вересня всі регіони України відповідали показникам зеленого рівня.

Водночас, віднесення МОЗ регіону до того чи іншого рівня ще не означає введення в цьому регіоні додаткових карантинних обмежень – таке рішення має прийняти Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Також станом на 23 вересня рівень захворюваності на COVID-19 не перевищено лише у двох областях – Закарпатській та Кіровоградській. А найвища захворюваність спостерігається у Луганській області – 411 випадків на 100 тисяч населення про нормі до 75. Високі показники наявні у Чернівецькій області (382), Харківській (262), Тернопільській (247) та Львівській (226) областях.

Окрім цього у 8 регіонах перевищено показник динаміки рівня госпіталізацій: у Києві, а також у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Київській, Харківській, Херсонській та Черкаській областях.

Новини за темою: Жовта зона в Україні почне діяти вже завтра: Якими будуть нові правила карантину

Нагадаємо, що протягом минулої доби, 23 вересня, було підтверджено 9058 випадків зараження коронавірусом та зареєстровано 140 летальних випадків. За добу було госпіталізовано 2060 осіб, водночас одужало 2415 людей.