МОЗ відмовилося від вакцинації публічних осіб поза чергою

Фото з відкритих джерел

Відповідний наказ сьогодні підписав міністр охорони здоров'я Максим Степанов

Міністерство охорони здоров'я України скасувало дозвіл на вакцинацію публічних осіб поза чергою залишковими дозами вакцини від коронавірусу. Відповідний наказ сьогодні підписав міністр Максим Степанов. Про це він сам сказав в ефірі "Свобода слова".

"Я підписав наказ. Ми внесли зміни. Ми прибрали всіх публічних осіб щодо залишкових доз. Тепер не буде цих надлишкових доз, якими можуть вакцинуватися публічні особи. Виключно люди, які підпадають під 1 чи 2 етап вакцинації", - заявив голова МОЗ.

Також Степанов зазначив, що зараз поширюються чутки, що деякі люди хочуть в будь-який спосіб зробити щеплення вакциною Pfizer.

"Зараз вже поширюються чутки, що тим чи іншим способом деякі люди хочуть вакцинуватися саме Pfizer. Тому виключно це медики, громадяни, старші за 80 років, хто перебуває в інтернатах. Нам потрібно захистити ці категорії людей", - наголосив він.

Новини за темою: Вакцини Pfizer і Moderna викликають тромбози, як і AstraZeneca, - дослідження

Нагадаємо, 1 березня стало відомо, що Міністерство охорони здоровʼя дозволило використовувати "залишки" COVID-вакцини для щеплення громадських діячів.