МОЗ оприлюднило технологічні карти нового меню для шкіл: Що відомо

Фото з відкритих джерел

Нова система харчування вступить у дію з 1 січня 2022 року

Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило технологічні карти нового меню, яке має з’явитися у всіх школах з 1 січня 2022 року. Про це йшлося в даних відомства.

Як повідомили в пресслужбі міністерства, над наповненням матеріалів працював Євген Клопотенко з командою соціального проєкту з покращення культури харчування Cult Food.

"Документи – у вільному доступі, і будь-яка школа може використовувати їх. Найбільший плюс – те, що їх не потрібно повторно погоджувати", – йдеться в повідомленні.

Зокрема страви та вироби з цих технологічних карток можна вносити до будь-якого сезонного меню, включаючи зимове.

Крім цього, в них наведено всі необхідні розрахунки (брутто/нетто, енергетична цінність тощо), зазначені процеси приготування та температурні режими.

При цьому, існують технологічні карти на безглютенові страви та інструкції щодо приготування такої їжі.

"Важливо: це 187 техкарток, які містять техкартки на заправки для салатів, соуси, фрукти та напівфабрикати. Це не меню. Меню буде згодом, слідкуйте за оновленнями", – наголосили у Cult Food.

Як відомо, усі технологічні карти пройшли експертизу в Державній установі "Інститут громадського здоров’я ім. О. М. Марзєєва НАМН України", а Держпродспоживслужба видала на них висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.

Також у МОН показали, як виглядатиме нове 4-тижневе шкільне меню.

Загалом, система шкільного харчування зазнає таких змін:

  • зменшиться кількість цукру, який споживатимуть діти – з 70 г на день на 25 г. Добовий обсяг солі – не більше 5 г;
  • хліб і булки замінять фруктами та овочами, цільними злаками та бобовими.

Новини за темою: Уряд виділив регіонам кошти на ремонт і забезпечення здорового харчування у школах

Так, раніше меню укладали на два тижні для зимово-весняного і літньо-осіннього періодів року. Тепер воно має бути чотиритижневим для різних сезонів. Це дозволить урізноманітнити раціон дітей та спонукати упорядників меню до використання харчових продуктів, притаманних для конкретного сезону.

Новини за темою: Млинці у файлах та хліб замість м'яса: В ужгородській школі розгорівся скандал навколо харчування дітей

Відтепер нове меню є джерелом інформації про енергетичну цінність страв та виробів, про наявні в них алергени. Воно дозволяє розрахувати, наскільки споживана дітьми їжа відповідає нормам.

Новини за темою: Майже половина витрат українських сімей у 2020 році йшла на харчування, – Держстат

Нагадаємо, що у першому півріччі 2021 р. Держпродспоживслужба виписала в 30 разів більше штрафів за порушення при організації харчування в школах, ніж за весь минулий рік.