МОЗ дозволило проїзд у міжрегіональному транспорті для вакцинованих однією дозою

Громадський транспорт
Фото з відкритих джерел

Пасажири мають мати COVID-документ або негативний результат тестування

Міністерство охорони здоров’я заявило, що документ про отримання однієї дози вакцини від COVID-19 є підставою для допуску в громадський транспорт міжрегіонального сполучення в червоній зоні. Про це повідомила "Українська правда".

Як зазначається,   для міжобласних перевезень з 21 жовтня для жовтого та червоного рівня епіднебезпеки потрібен один із документів:

  • документ що підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19;
  • негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тест на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2;
  • документ про одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка "Дія".

Однак, COVID-сертифікат на підставі одужання пацієнта наразі перебуває на етапі тестування.

Зокрема нові правила стосуються всіх пасажирів, які користуються регулярними чи нерегулярними міжобласними сполученнями.

Новини за темою: Нові правила перевезень на час карантину: Що відбувається на київському вокзалі

Нагадаємо, що нові правила пасажирських перевезень не розповсюджуватимуться на громадський транспорт в містах та перевезення усередині однієї області. А пасажири міжобласного транспорту повинні мати при собі COVID-документи.