МОЗ готується до вакцинації підлітків в Україні, - Ляшко

Віктор Ляшко МОЗ

Водночас, міністр визнав, що жодна із зареєстрованих в Україні вакцин не придатна до цього

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що зараз проходить підготовка до вакцинації підлітків від коронавірусу COVID-19. При цьому він визнав, що жодна з зареєстрованих в Україні вакцин не має в інструкціях показань до цього. Про це він повідомив у коментарі "Укрінформу".

"Серед вікової структури хворих - 19 діти від 0 до 18 років становлять 6%. Ми в першу чергу зробили пріоритетною вакцинацію тих людей, які найчастіше хворіють і у яких виникає більше ускладнень, часто несумісних з життям. Тому ми пріоритизуємо доросле населення, але потенційно готуємося до вакцинації підлітків", - сказав Ляшко.

У той же час глава МОЗ уточнив, що жодна з вакцин проти коронавірусу, які зараз зареєстровані в Україні, не мають в інструкціях дозвіл на вакцинацію людей до 18 років.

Новини за темою: Від легких реакцій організму до аутизму: Міфи та правда про COVID-вакцинацію

Нагадаємо, раніше Єврокомісія схвалила вакцину від коронавірусу компанії Pfizer для використання дітям від 12 до 15 років.

А пізніше в Сполучених Штатах Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) отримали дані, що підтверджують збільшення випадків запалення серця після вакцинації від коронавірусу covid-19 препаратами Pfizer і Moderna у підлітків і юнаків.