МОЗ дозволить працювати закладам під час погіршення епідситуації, але за деяких умов

Фото з відкритих джерел

Для ТРЦ розробляють спеціальний додаток

Міністерство охорони здоров'я планує запровадити послаблення для певних закладів під час карантину за умови вакцинації 80% колективу. Про це заявив очільник МОЗ Віктор Ляшко  повідомляє Союз українських підприємців

Згідно з повідомленням, під час зустрічі міністр розповів, що ніяких великих ключових змін у постанові про карантин не планують змінювати.

Якщо захворюваність буде рости, то й надалі буде діяти адаптивний карантин, що передбачає поетапне зонування регіонів залежно від рівня епідеміологічної небезпеки.

Новини за темою: На Одещині міськрада не приймає громадян без COVID-вакцинації

Окрім цього, у МОЗ планують ввести послаблення під час карантину для деяких закладів, однак за умови дотримання певних вимог:

  • до 80% і більше колективу підприємства/організації повинні бути вакциновані;
  • в заклади  будуть допускати вакцинованих споживачів та клієнтів;
  • освітні заклади не будуть переходити в онлайн, якщо 80% дорослих, які працюють у школах, отримали щеплення.

Як зазначається, за прикладом Німеччини для роботи торгово-розважальних центрів розробляють спеціальний програмний продукт. Він дозволить записатися на конкретний час для відвідування ТРЦ, відстежувати його завантаження, допускатимуть в такі заклади вакцинованих покупців або тих, хто зробив ПЛР-тест або експрес-тест на місці.

Новини за темою: У МОЗ розповіли, що необхідно знати перед вильотом з України та COVID-тестування

Нагадаємо, раніше Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) дозволило разом із робочими колективами вакцинувати й родичів працівників.