Молодіжне крило ОПЗЖ допомогло українським спортсменам потрапити на Чемпіонат світу у Швеції

Опозиційна платформа - За життя | Молодіжне крило

Представники Молодіжного крила ОПЗЖ і народний депутат Юрій Бойко допомогли українським пауерліфтерам з Волновахи (Донецька обл.) потрапити на Чемпіонат світу з пауерліфтингу, який відбудеться у Швеції. Раніше чемпіон України В'ячеслав Шутенко розмістив в інтернеті оголошення з проханням про допомогу в спонсорстві для підготовки та участі в чемпіонаті світу, який відбудеться у Швеції. Адже державного "фінансування" не вистачає навіть на тренування у рідній Волновасі. На прохання про допомогу відгукнулися представники Молодіжного крила. Керівник організації Артем Марчевський і голова Донецької обласної організації виділили частину коштів, а так само залучили народного депутата Юрія Бойка та інших спонсорів, передає пресслужба організації.

"Багато дарування заривають свій талант, втрачають завзятість і надії через найнагальнішу проблему – фінансову. Молоді спортсмени потребують нашої підтримки, оскільки за ними майбутнє. Хочеться бачити здорове і цілеспрямоване покоління нашого регіону і країни в цілому", – розповідає Віталій Бабенко.

"На жаль, Міністерство молоді та спорту куди більше спантеличене фінансуванням різноманітних націоналістичних і відверто нацистських організацій, які ходять на маршах на честь "СС Галичини" і нападають на ветеранів дев'ятого травня. Приблизно з 2014 року без підтримки залишилися сотні й тисячі талановитих спортсменів, які могли б прославляти нашу країну. Багато з них регулярно звертаються до нас. І ми, звичайно ж, їм допомагаємо", – додає керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський.

В'ячеслав Шутенко народився і виріс у місті Волноваха, Донецької області. Спортсмен здобув сотні перемог на національному рівні. Однією з них стала перемога на чемпіонаті України з пауерліфтингу, за якою слідує Чемпіонат світу. Він відбудеться вже в жовтні цього року у Швеції.