Метро на Троєщину: Уряд виділив Києву 100 млн гривень на коригування проєкту

У київському метро назвали, що найчастіше гублять пасажири Фото з відкритих джерел

Рішення було ухвалено напередодні

100 млн бюджетних гривень підуть на коригування проєкту будівництва метро на Троєщину. Про це йдеться в постанові Кабміну від 1 вересня 2021 р. № 914, оприлюдненій на Урядовому порталі.

Згідно з постановою, спрямування бюджетних коштів здійснюється відповідно до переліку об’єктів розвитку метрополітену в м. Києві та обсягу бюджетних коштів для їх фінансування у 2021 році згідно з додатком.

Додатком передбачено виділення 50 млн грн на коригування проєкту будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену в м. Києві від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна" з відгалуженням у напрямку житлового масиву Вигурівщина - Троєщина.

Ще 50 млн грн підуть на коригування проєкту будівництва першої черги Лівобережної лінії метрополітену Троєщина - Осокорки від вул. Милославська до станції "Лівобережна" з електродепо Троєщина.

Новини за темою: В метро Києва стався технічний збій: Неможливо було придбати поїздки та поповнити картки

Як повідомлялося раніше, мер Києва Віталій Кличко заявив, що будівництво нової гілки метро на Троєщину розпочнеться, як тільки буде відкритий рух транспорту Подільсько-Воскресенським мостом. За словами мера, метро на Троєщину - це питання чотирьох-п'яти років.