"МАУ" з 21 жовтня посилює вимоги на внутрішніх рейсах: Які документи потрібні

Літак МАУ Фото з відкритих джерел

Вимоги поширюватимуться також на трансферних пасажирів, які планують здійснити пересадку в міжнародному аеропорту "Бориспіль"

Українська авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 21 жовтня посилює вимоги до пасажирів внутрішніх рейсів. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Зазначається, що, відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 11 жовтня 2021 року, в Україні з 21 жовтня будуть посилені епідеміологічні вимоги до пасажирів міжобласних транспортних сполучень при жовтому, помаранчевому або червоному рівнях епідемічної небезпеки у регіонах.

Відтак усі пасажири внутрішніх рейсів з 21 жовтня 2021 року повинні будуть перед вильотом пред'явити один із документів: негативний результат ПЛР-тесту, або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту, або документ, який підтверджує отримання повного курсу вакцинації, або однієї дози дводозної вакцини для регіонів жовтого рівня епідемічної небезпеки.

Ці правила поширюються також на трансферних пасажирів, які планують здійснити пересадку в міжнародному аеропорту "Бориспіль".

Авіакомпанія нагадує, що за відсутності одного з вищеперерахованих документів, пасажир має змогу здати експрес-тест на визначення антигена SARS-CoV-2 безпосередньо в аеропорту. При плануванні тесту саме в аеропорту пасажирам важливо передбачити додатковий запас часу на тестування.

"МАУ" наразі виконує лише один власний внутрішній рейс за маршрутом Київ (KBP) – Одеса (ODS) – Київ (KBP) та рейси до низки інших регіонів разом із партнерами.

Новини за темою: З 1 листопада Львів посилить карантинні вимоги до відвідувачів ресторанів

Раніше повідомлялося, що в Одесі посилять контроль за дотриманням нових обмежень при міжрегіональних перевезеннях.