Марчевський привітав зі святами низку організацій у Добропіллі та Мирнограді

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський в рамках робочої поїздки в Донецьку область відвідав Мирноградський Центр комплексної реабілітації та місцеві організації Товариства сліпих у Добропіллі та Мирнограді, передає пресслужба молодіжного крила.Політик привітав людей з минулими і прийдешніми святами і передав подарунки від Молодіжного крила ОПЗЖ і себе особисто.

За два дні Марчевський роздав близько 500 продуктових наборів. Привітання отримали дитячі притулки, центри реабілітації для інвалідів, товариства сліпих. Всі ці люди і організації зараз особливо потребують допомоги і підтримки, впевнений Марчевський.

"Насправді, перебуваючи тут, я розумію, що ми приїхали сюди не просто зі святами привітати, а з гуманітарною місією. Тому що ми розвозимо людям масивні продуктові набори, і коли люди отримують їх в руки і бачать їх обсяг - вони плачуть від радості. Вони забули вже, яка на смак ковбаса, які на смак цукерки. І вони дякують за те, що їм не потрібно буде витрачати гроші на їжу, і вони зможуть погасити частину боргу за комуналку. Вдумайтеся тільки. Це страшні речі, які відбуваються повсюдно в нашій країні. Держава просто забула про своїх людей, влади немає до них ніякої справи. Люди замерзають, люди недоїдають, зате справно платять податки. Так більше не може тривати. Ми будемо допомагати і опікуватися всіма, з ким нам вдалося познайомитися тут за ці два дні", - заявив Марчевський.