Лікарні Херсонської області потребують у 2-4 рази більше кисню, - ОДА

коронавірус лікарня
Anadolu Agency

Також влада планує відкрити ще один медзаклад під COVID-19

В облдержадміністрації Херсонської області заявили, що лікарням потрібно у 2-4 рази більше кисню, ніж раніше, так як регіон першим увійшов до червоного рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це повідомив заступник голови ОДА Микола Якименко в інтерв'ю "Главкому".

Зазначається, що влада планує відкрити ще одну лікарню під коронавірус.

"Нікуди не поділися сезонні хвороби, серцево-судині, які потребують невідкладного реагування. Зараз ми зробили так, щоби відстань між пацієнтом і лікарнею, куди його доставляють, не перевищувала 40 км. Тому що під час нинішньої хвили у 2-4 рази потрібне більше кисню для пацієнтів, ніж раніше. Причина у дуже тяжкому перебігу хвороби, який ми спостерігаємо у пацієнтів", – пояснив Якименко.

Новини за темою: За останню добу в Україні зафіксовано 11288 нових випадків коронавірусу

Як повідомлялося раніше, Херсонська область 15 жовтня перейшла на червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. В ній останніми днями за індикаторними показниками спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки.

Крім того, Херсонська та Луганська області повинні посилити карантин через спалах коронавірусу.

Так, комісія за результатами засідання доручила: посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм; збільшити ліжковий фонд; ввести додаткові карантинні обмеження на територіях об’єднаних територіальних громад, в яких фіксуються найбільші спалахи захворюваності на COVID-19.