Кузін: Список професій для обов'язкової вакцинації буде постійно оновлюватися

Ігор Кузін МОЗ

Зміни не відбуватимуться щотижня, оскільки це потребуватиме додаткового вкладення ресурсів

Списки професій для обов'язкової COVID-вакцинації будуть постійно оновлюватися. Періодичність зміни переліку поки не визначена, але це не відбуватиметься щотижня. Про це заявив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю "Українському радіо".

"Ми будемо постійно переглядати такий список, тому що ми розуміємо, що багато об'єктів, зокрема критичної інфраструктури, повинні працювати навіть при червоній зоні. Зараз напрацьовується цей список", - сказав Кузін.

Зокрема в ході інтерв'ю його запитали про те, чи планується найближчим часом додати в список обов'язкової вакцинації поліцейських і касирів супермаркетів.

Головний санлікар відповів, що на даному етапі не планується внесення змін до цього переліку.

"Ми повинні вибирати тактику поступову, тому що вся інфраструктура перебудовується на ту чи іншу групу ризику. Тому зміни не відбуватимуться щотижня, оскільки це потребуватиме додаткового вкладення ресурсів", - уточнив він.

Новини за темою: В Україні планують збільшити перелік професій з обов'язковою COVID-вакцинацією

Нагадаємо, раніше головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив, що Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) на наступному тижні розгляне питання щодо запровадження бустерної вакцинації на території України.