Кулеба: Ще приблизно 200 українців попросили евакуацію з Афганістану

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба МЗС України

Також він додав, що чотири країни попросили про евакуацію своїх громадян

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що приблизно 200 українців попросили про евакуацію з Афганістану. Про це повідомило "Громадське".

"Хтось, наприклад, два тижні про себе не заявляв, а потім заявив. А хтось заявив, а потім полетів іншим літаком, бо з’явилася така можливість. Тому ця цифра плаває, але ніхто не буде кинутий напризволяще", - запевнив міністр.

Він додав, що про допомогу з евакуацією своїх громадян Україну попросили чотири країни.

Також Кулеба на запитання щодо можливості використати допомогу в евакуації як геополітичну перевагу і плюс у відносинах з іншими державами відповів: "Не треба торгувати людським горем і намагатися продавати його і перетворювати на маркетинг. Ми не займаємося саморекламою, ми просто робимо свою справу. Наші партнери це цінують".

Окрім цього, в соцмережі було опубліковано відеозвернення громадян України до президента Володимира Зеленського із проханням евакуювати їх та їхні родини з Афганістану.

Новини за темою: Вихід США з Афганістану: Військові вивели з ладу залишену техніку

Як повідомлялося раніше, Україна планує продовжити евакуацію своїх громадян з Афганістану попри вихід американських військ. Наразі посольство України в Таджикистані отримує велику кількість запитів на евакуацію з країни.