Криклій назвав країни, які відкрили кордони для українців

Міністр інфраструктури Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Незабаром стане відоме рішення Грузії щодо відкриття кордонів

Міністр інфраструктури Владислав Криклій назвав список країн, які вже відкрили свої кордони для громадян України. Про це він написав у своєму Telegram-каналі

За словами Криклія, наразі українці можуть відвідати п'ять країн:

  • Туреччина
  • Єгипет (але з обов'язковим дотриманням 14-денної самоізоляції після повернення додому, адже Єгипет віднесений до країн з високим рівнем інцидентності COVID-19)
  • Албанія
  • Хорватія (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла)
  • Чорногорія (за наявності негативного результату ПЛР тесту на COVID-19, зробленого протягом останніх 48 годин)

"Через нестабільну епідеміологічну ситуацію в Україні інші європейські кордони, на жаль, залишаються зачиненими для українських туристів. Проте іноземцям, дипломатам та громадянам України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або посвідчення на проживання в ЄС, морякам, що прямують на корабель, громадянам, які транзитом прямують через ЄС, в'їзд дозволено", - зазначив міністр.

Новини за темою: Євросоюз дозволив відкрити кордони для деяких категорій українців: Список

Окрім цього, він зауважив, що кожні два тижні Євросоюз буде переглядати список держав, з яких можливо в'їжджати і залежно від обставин буде частково або повністю знімати чи знову вводити обмеження на поїздки.

Також незабаром рішення про відкриття кордонів буде ухвалено Грузією, але з огляду на епідеміологічну ситуацію в Україні. 

Новини за темою: На кордоні із Угорщиною запрацювали чотири пункти пропуску, - ДПСУ

Нагадаємо, у середу, 1 липня, в Анталію після тривалої перерви через пандемію коронавірусу прибули перші літаки з українськими туристами