Концентрація парникових газів досягла рекордного рівня, - ООН

викиди вуглекислого газу
Фото з відкритих джерел

Рівень вуглекислого газу виріс до 413,2 частин на мільйон у 2020 році, що перевищує середній показник за останнє десятиліття

Всесвітня метеорологічна організація при ООН заявляє, що концентрація парникових газів у 2020 році досягла рекордного рівня. Про це повідомляє Reuters.

Згідно зі звітом, рівень вуглекислого газу виріс до 413,2 частин на мільйон в 2020 році, що перевищує середній показник за останнє десятиліття. І це незважаючи на те, що через пандемію і карантин було тимчасове зниження викидів.

Як відзначив генсек Всесвітньої метеорологічної організації Петтері Таалас, такі темпи призведуть до підвищення температури, яке набагато перевищує показник Паризької угоди 2015 року про збільшення на +1,5 градуса в порівнянні із середнім доіндустріальним рівнем у цьому столітті.

"Ми сильно збилися зі шляху. Нам необхідно переглянути наші промислові, енергетичні та транспортні системи і весь спосіб життя", - додав Таллас.

Новини за темою: В ООН заявили, що викиди парникових газів можуть досягти піку протягом 4 років

Раніш повідомлялося, що з 1 січня 2021 року набув чинності Закон України "Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів", що передбачає моніторинг викидів парникових газів на промислових установках.