Кіпр посилює правила в’їзду для невакцинованих українців

Кіпр Фото з відкритих джерел

Відтепер потрібно пред'явити негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до перетину кордону, а також після прильоту пройти повторний ПЛР-тест

Кіпр вирішив посилити правила в’їзду для невакцинованих громадян України. Про це повідомляє Telegram-канал МОЗ "Коронавірус_інфо".

"З цього тижня невакциновані пасажири повинні мати негативний ПЛР-тест (за 72 години), а також після прильоту пройти повторний ПЛР-тест. До отримання результату (3 години) громадяни залишаються на самоізоляції", - йдетсья у повідомленні.

За даними Міністерства закордонних справ України, станом на 26 липня вакцина Covishield від AstraZeneca не входить до переліку вакцин, що дозволяють подорожувати на Кіпр без ПЛР-тесту.

Також зазначається, що вакциновані особи в разі наявності сертифіката міжнародного зразка, виданого органами державної влади, можуть подорожувати без додаткових тестів.

Переглянути перелік визнаних вакцин та докладні умови в’їзду на Кіпр можна на сайті МЗС України.

Новини за темою: Люксембург відкрив свої кордони для українців: Які умови в'їзду

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив, що наразі громадяни України можуть подорожувати до 124 країн світу, в тому числі для них відкриті популярні туристичні напрямки. Серед популярних туристичних напрямів уже відкриті Албанія, Болгарія, Греція, Грузія, Єгипет, ОАЕ, Туреччина, Хорватія, Чорногорія та інші.