Хресну ходу Української православної церкви в Києві відвідали 350 тисяч вірян

Центр інформації УПЦ

Глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ Климент заявив про те, що хресну ходу в Києві відвідало 350 тисяч вірян. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє Союз православних журналістів.

"Якщо у 2019 році в хресній ході взяло участь близько 300 тисяч осіб, то в цьому році їх значно більше", - заявив він, коментуючи ходу православних в центрі Києва.

Нагадаємо, сотні тисяч вірян Української Православної церкви пройшли хресним ходом від Володимирської гірки до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Трансляцію в рамках триденного марафону вести "Перший Незалежний" телеканал. 

Очолив молебень біля пам'ятника Хрестителю Русі на Володимирській гірці предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Разом з Його Блаженством за богослужінням молилися представники Антіохійської, Сербської православних церков і Православної церкви Чеських земель і Словаччини, єпископат, духовенство всіх єпархій Української Православної церкви, десятки тисяч православних вірян з усієї України та групи іноземних паломників з Чорногорії, Грузії, Польщі та інших країн.

Після молебню пройшов масштабний багатотисячний хресний хід центральними вулицями столиці з чудотворними іконами до Києво-Печерської Лаври, щоб благословити всіх українців благодаттю святих.

26-28 липня на телеканалі "Перший Незалежний" проходить масштабний триденний марафон, присвячений святкуванню Дня Хрещення Русі.