Хмельницька область посилює карантинні обмеження

Фото з відкритих джерел

Обласна комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про запровадження з 23 жовтня на території Хмельниччини додаткових карантинних обмежень

Хмельницька область з 23 жовтня посилює карантинні обмеження через різке зростання захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це інформує Хмельницька ОДА.

"Область опинилася на порозі червоної зони, тому, щоб не допустити локдауну та зменшити темпи поширення COVID-19 серед мешканців, необхідно визначитися із додатковими протиепідемічними заходами та активізувати вакцинальну кампанію", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обласна комісія з ТЕБ та НС ухвалила рішення про запровадження з 23 жовтня на території Хмельниччини додаткових карантинних обмежень.

Новини за темою: У Харківській області посилюють карантинні обмеження

Відповідно до рішення, продовольчі та непродовольчі ринки, заклади торгівлі, перукарні, салони краси, готелі та хостели можуть працювати виключно за умови наявності в їх персоналу негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР, яке проведено не більш як за 72 години або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 хоча б однією дозою вакцини (жовті сертифікати).

Бари, ресторани, кафе, спортзали, фітнес-центри, басейни, заклади культури можуть працювати, якщо їх персонал та відвідувачі мають аналогічні документи.

Такі ж умови поширюються на проведення масових заходів.

Окрім цього, в області обмежили роботу суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень) з 06:00 години до 23:00.

Також комісія рекомендувала органам місцевого самоврядування розглянути питання щодо продовження канікул або проведення дистанційного навчання в закладах освіти з 25.10.2021 року.

Новини за темою: Сумська область з 23 жовтня переходить у червону зону та посилює карантин

Нагадаємо, раніше ми писали, що з 1 листопада Львів посилить вимоги до відвідувачів ресторанів через напружену ситуацію з коронавірусом. Для того, щоб відвідувати заклади громадського харчування треба буде мати COVID-сертифікат або негативний ПЛР-тест.