Меню під час COVID-19: Дієтолог розповів, як треба харчуватися хворим

Під час хвороби треба пити значну кількість рідини

Коли людина хворіє на коронавірус COVID-19, то вона потребує повноцінного харчування, аби організм мав ресурси для боротьби з недугою. Про це розповів президент Асоціації дієтологів України, консультант з громадського здоров'я МОЗ України кандидат медичних наук Олег Швець в інтерв'ю "Фактам". 

"Головне — повноцінне здорове харчування тричі на день. Якщо голодувати під час хвороби і після неї, то імунній системі, як і всьому організму, не вистачить ресурсів для відновлення. Але спеціального раціону для тих, кого спіткала вірусна інфекція і хто відновлюється після неї, не існує. Орієнтир на здорову тарілку: 75 відсотків рослинної їжі, все інше — продукти тваринного походження", - зазначив медик.

Також Швець наголосив, що під час будь-якої вірусної інфекції потрібно більше пити простої води, водночас слід бути обережним з чаєм і кавою, оскільки вони мають сечогінний ефект.

Новини за темою: МОЗ дослідить поширення антитіл до COVID-19 серед українців

Окрім цього, корисними є компоти, узвари, відвар шипшини без цукру, можна випивати стакан соку в день, але не більше, адже в ньому міститься денна норма цукру — 25 грамів.

За словами дієтолога, під час хвороби можливі перекуси. Так щоб швидше відновитися, можна на другий сніданок або полуденок перекусити фруктами, овочами, горіхами, склянкою кефіру або йогурту.

Новини за темою: В Україні прогнознують збільшення COVID-хворих наступного тижня

Нагадаємо, раніше лікарі-стоматологи припустили, що запальні захворювання ясен (пародонтит) можуть впливати на тяжкість перебігу коронавірусу.