Керівники антидопінгової організації України звільняються після звіту WADA

Допінговий скандал
Пробірка з допінг-пробою з Московської антидопінгової лабораторії dw.com

Після звинувачень Іван Курліщук та його заступник Ярослав Кручек подали у відставку

Згідно з даними Всесвітньої антидопінгової агенції, Національна антидопінгова організація України (НАДЦ) порушила міжнародний стандарт тестування. Про це в Telegram-каналі повідомила пресслужба Міністерства молоді та спорту.

За словами міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, внаслідок того, як з’ясувалося, що НАДЦ порушила міжнародний стандарт, її директор Іван Курліщук та його заступник Ярослав Кручек - подали у відставку.

"Міністерство заявляє, що ми займаємо чітку позицію у боротьбі з допінгом і нікому не дозволимо порушувати антидопінгові правила. Реакція на порушення буде миттєвою та жорсткою", - додав Гутцайт.

Відомо, що Всесвітнє антидопінгове агентство заявило, що провело спецоперацію "Геркулес" і знайшло докази маніпуляції з допінг-пробами у Національному антидопінговому центрі України.

Також WADA розслідувало звинувачення стосовно існування у Федерації легкої атлетики України схеми покриття використання допінгу, але підтвердження цьому не знайшло.

Новини за темою: WADA планує виключити канабіс зі списку заборонених препаратів

Нагадаємо, раніше трьох українських спортсменів, яких викрили на допінгу на Олімпійських іграх та позбавили медалей, залишили без державної стипендії.