Каревін про хресну ходу: Це показує, що православний народ на боці своєї церкви

Олександр Каревін Фото з відкритих джерел

Хресна хода показує, що православний народ на боці своєї церкви, він не пішов на ніякі махінації або маніпуляції, які проводили політики. Таку думку в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" висловив історик Олександр Каревін.

"Хресна хода - це велика подія, яка останні роки проходить регулярно і це в принципі правильно. Ця подія спрямована на зміцнення миру в нашій країні, на зміцнення церкви, люди підносять молитви про благополуччя, про мир в суспільстві.

В останні роки в Україні в духовному плані не дуже благополучно, я маю на увазі ті дії, які були ще за попереднього президента. 

Але ось ця хресна хода показує, що православний народ на боці своєї церкви, він не пішов на ніякі махінації, які проводили, маніпуляції, які проводили, проводять політики. Я маю на увазі і Порошенка, і на жаль, і нинішню владу", - підкреслив Каревін.

Разом з тим він висловив думку, що нинішня влада не сильно відрізняється від попередньої. 

"Це в принципі одне і те ж. В принципі змінилося прізвище президента, більше нічого не змінилося", - заявив Каревін.

"Церква не один раз переживала важкі моменти у своїй історії. І їй завжди вдавалося вистояти. Завдяки подвижникам, завдяки церковним ієрархам, які не відступили від церкви, не піддалися зовнішньому тиску. Я думаю, так зараз буде, тому що наш митрополит, наскільки я можу судити, митрополит Онуфрій, він духовно міцна людина, я йому вірю і я думаю, що церква під його предстоятельством вистоїть", - підсумував історик.

Нагадаємо, 26, 27 і 28 липня команда телеканалу "Перший Незалежний" проводить масштабний святковий марафон, присвячений 1033-й річниці прийняття християнства Київською Руссю.