МОЗ проситиме уряд зібратися на позачергове засідання для посилення карантину

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

МОЗ

Найближче засідання Кабміну заплановане на 15 вересня

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що його міністерство проситиме уряд зібратися на позачергове засідання. Буде розглядатися питання внесення змін в адаптивний карантин. Про це міністр заявив в ефірі "Україна 24".

За його словами, зараз МОЗ відпрацьовує юридичні правки з Міністерством юстиції для внесення змін в адаптивний карантин.

"Як тільки буде висновок Міністерства юстиції, ми будемо просити прем'єра скликали позачерговий Кабмін, де буде розглянуте питання внесення змін до постанови про адаптивний карантин", - зазначав Ляшко.

Після того, як її схвалить уряд, постанова набере чинності через сім днів.

"Тоді будуть всі підстави національної комісії ТЕБ та НС зібратися і оголосити на території України жовтий рівень епідемічної небезпеки, а червоний буде встановлюватися для певної конкретної області", - додав міністр.

Як відомо, найближче засідання Кабміну заплановане на 15 вересня.

Новини за темою: Перехід України в жовту зону з 13 вересня відкладається, - Ляшко

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне встановлення жовтого рівня епідеміологічної небезпеки на території всієї України.