Карантин для невакцинованих: У КМДА спрогнозували, якими будуть обмеження у Києві

карантин _3
Фото з відкритих джерел

Столиця активно готується до нових обмежень, наголосили у відомстві

Київ перебуває у помаранчевій карантинній зоні. Однак COVID-19 поширюється настільки активно, що залишилось буквально кілька днів до червоної зони. Таку думку висловив заступник мера Києва Микола Поворозник в ефірі "24 каналу".

Зокрема, за його словами, 22 жовтня відбудеться засідання штабу КМДА із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, на якому обговорять нові обмеження.

"Наразі ми говоримо про те, що це більше карантин для невакцинованих. Обмежень по транспорту, сподіваюсь, не буде. Він працюватиме наразі у звичайному режимі", – запевнив заступник мера.

Водночас організації та підприємства працюватимуть лише ті, у яких працівники мають 100% вакцинацію і прийматимуть лише вакцинованих відвідувачів.

"Бізнес активно готувався до можливих карантинних обмежень у червоній зоні. У нас є активний діалог із багатьма секторами. Вони готові до роботи в такому режимі, розуміючи, що іншого варіанту на сьогодні немає", – пояснив Поворозник.

Новини за темою: Кличко: Ситуація погіршується, днями Київ потрапить в червону зону карантину

Раніше повідомлялося, що в "Укрзалізниці" назвали дві категорії осіб, які з 21 жовтня зможуть користуватися послугами перевезень без обмежень