Уряд зобов'язав у червоних зонах носити маски у громадських місцях

Global Look Press

Також у червоних зонах заборонена робота підвісних канатних доріг.

Уряд України заборонив у червоних карантинних зонах епіднебезпеки з COVID-19 перебування на територіях загального користування без надягнених захисних масок або респіраторів. Відповідну норму внесено до оновленої "карантинної" постанови Кабінету Міністрів №1236 від 9 грудня 2020 року постановою №230 від 22 березня, яку розміщено на сайті уряду.

Згідно з нею, у червоних зонах також заборонена робота підвісних канатних доріг.

Разом із тим, згідно з техрегламентом канатних доріг, бугельний підйомник є окремим видом канатної дороги і має інше визначення, ніж підвісна канатна дорога.

Крім цього, уряд дозволив дитячим закладам оздоровлення та відпочинку працювати до кінця зміни у разі встановлення в регіоні червоної зони під час оздоровчої зміни.

Нагадаємо, до територій загального користування відносяться:

- парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші);
- рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;
- пам'ятки культурної та історичної спадщини;
- площі, бульвари, проспекти;
- вулиці, дороги, провулки, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;
- пляжі;
- кладовища; тощо.

Новини за темою: В Україні антирекорд смертей від COVID-19, захворіли за добу понад 11 тис. осіб

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляв, що ситуація з поширенням коронавірусу COVID-19 в Україні погіршується, за останній тиждень захворіли на 26 тисяч громадян більше, ніж за попередній, а жертвами хвороби стали на 300 осіб більше.