Кабмін затвердив план заходів святкування 25-ї річниці Конституції України

Фото з відкритих джерел

Протягом червня заплановано безліч комунікаційних, медійних, освітніх і спортивних заходів

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів із підготовки та святкування 25-ї річниці Конституції України. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 16 червня.

Згідно з документом, план передбачає проведення 28 червня урочистих заходів за участю представників органів влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій у Києві та інших населених пунктах.

Також покладання квітів до пам'ятника Пилипу Орлику в Києві й до пам'ятних знаків і пам'ятників видатним діячам українського державотворення в інших населених пунктах.

Новини за темою: Трійця і День Конституції: Як відпочиватимуть українці в червні

Окрім того, уряд запропонував Верховній Раді провести урочисте засідання парламенту за участю членів уряду, представників Національної академії наук та громадських інститутів.

Протягом червня заплановано безліч комунікаційних, медійних, освітніх і спортивних заходів. 

Зокрема, передбачається проведення телемосту між ветеранами і волонтерами зі всіх областей України "Від Конституції Пилипа Орлика до Конституції України".

Серед іншого, в червні-липні передбачається випуск пам'ятної монети до 25-ї річниці Конституції України.

Наголошується, що міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, а також міськім державним адміністраціям доручено забезпечити виконання плану заходів, затвердженого розпорядженням, з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширенню COVID-19, коштом і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також коштом інших джерел, незаборонених законодавством.

Новини за темою: День Конституції, Трійця та кільцеве сонячне затемнення: Головні свята та астрономічні явища червня-2021

Нагадаємо, 28 червня наша країна відзначає незвичайне свято, яке стало своєрідним символом набуття Україною незалежності – це День Конституції. Цього року маємо 25-у річницю ухвалення найголовнішого закону держави та традиційний вихідний цього дня. Про те, що потрібно знати про Головний закон країни ви можете дізнатися у нашому великому матеріалі.