Кабмін продовжив дію "зелених" COVID-сертифікатів до 365 днів

Фото з відкритих джерел

Наразі на паперових сертифікатах вказано, що вони діють 1 рік, водночас у "Дії" щодо того ж самого сертифіката вказано, що він діє пів року

Кабінет міністрів продовжив дію "зелених" сертифікатів про повну вакцинацію проти коронавірусу зі 180 до 365 днів. Про це свідчить оприлюднена постанова №954.

"Строк дії міжнародного COVID-сертифіката – 365 діб від дня введення останньої дози відповідно до протоколу вакцинації від COVID-19. Строк дії внутрішнього COVID-сертифіката – 365 діб від дня введення останньої дози", – йдеться у документі.

Зазначається, що тест на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції буде дійсний, як і раніше, 72 години, починаючи від години забору матеріалів для аналізу; а довідка про одужання від COVID-19 – 180 діб від дати забору матеріалів, що дали позитивний результат тестування на COVID-19.

Зокрема підкреслюється, що внутрішні сертифікати про СOVID-вакцинацію будуть "жовтими" (одна доза; термін дії – 120 днів із моменту щеплення) і "зеленими" (закінчена вакцинація, дві дози; термін дії 365 днів).

Їх можна згенерувати у додатку "Дія".

Наразі на паперових сертифікатах вказано, що вони діють 1 рік, водночас у "Дії" щодо того ж самого сертифіката вказано, що він діє пів року.

Новини за темою: У "Дії" з'явився жовтий сертифікат для громадян вакцинованих однією дозою

Нагадаємо, раніше В Україні введуть зелений і жовтий сертифікат вакцинації від COVID-19. Один з них буде виключно для внутрішнього використання. Жовтий сертифікат – після першої дози буде використовуватися тільки як внутрішній.