Кабінет міністрів змінив правила проведення ЗНО

ЗНО
Фото з відкритих джерел

Визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО

Кабінет міністрів ухвалив зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

"Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспиту, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО", - йдеться у повідомленні.

Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

Новини за темою: Стало відомо, якими будуть тести з різних предметів на ЗНО-2022

Раніше повідомлялося, що Міністерство освіти і науки затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.