Із парадом: Зеленський розкрив план заходів до 30-річчя незалежності України

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Загалом святкування триватимуть три дні - з 22 по 24 серпня

Президент Володимир Зеленський заявив, що 24 серпня до 30-річчя Незалежності України проведуть військовий парад "як на суші, так і на воді". Про це він розповів під час великої пресконференції 20 травня, повідомляє "РБК-Україна"

"24 серпня буде парад до 30-річчя Незалежності України. Парад буде військовий. Парад буде великий. Як на суші, так і на воді. Буде і на Дніпрі, і в Одесі, і в Києві на Майдані", - зазначив глава держави.

Він також додав, що ввечері 24 серпня, після параду хочуть провести великий концерт за участю українських зірок на НСК "Олімпійському". 

За словами президента на 22 серпня заплановане проведення нової премії, якою нагороджуватимуть "великих українців".

Новини за темою: До Дня Незалежності більшість українців мають вакцинувати, - президент

"22 серпня ми будемо відзначати великих українців. Буде заснована премія, яка має аналоги в західних країнах. Це будуть легенди, які прославляють Україну як в Україні, так і за межами країни в усьому світі. Буде нагородження, буде великий концерт", - розповів Зеленський.

Він додав, що також в межах святкування 30-річчя незалежності проводитимуться двосторонні зустрічі з лідерами інших країн.

Новини за темою: Нова техніка та річковий парад: У Міноборони готуються до 30-річчя Незалежності

Нагадаємо, раніше Державне агентство з питань кіно розпочало так званий марафон фільмів до 30-ї річниці Дня незалежності України. Його суть полягає в тому, щоб люди обрали найкращі українські фільми, а відомство покаже їх у серпні в усіх кінотеатрах країни.