Італія відкриває свої кордони для українців: Названо умови

Італія Фото з відкритих джерел

Допуск громадян можливий вже з 31 липня

Українці знову зможуть подорожувати Італією. Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй офіційній сторінці у Twitter.

"Італія з 31 липня відновлює безвіз для українців згідно з рекомендацією Ради ЄС. Є нюанс: 5 днів самоізоляції по прибуттю. Але навіть самоізоляція не може зіпсувати емоції, коли ти в Італії", - зазначив він.

Зауважимо, на інформаційній карті МЗС вказані такі умови в'їзду в цю країну:

  • наявність довідки про негативний результат молекулярного або експрес-тестування на COVID-19, який має бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду;
  • заповнена он-лайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;
  • по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на COVID-19, який повинен підтвердити негативний результат.

Новини за темою: Для громадян України відкриті 124 країни світу, - МЗС

Нагадаємо, що 15 липня Рада Євросоюзу внесла Україну до списку країн, громадянам яких рекомендують дозволити в'їзд в країни-члени ЄС. Їм рекомендували поступово скасувати обмеження на поїздки на зовнішніх кордонах для громадян країн зі списку. Загалом там 23 держави.