Іспанія відкривається для українських туристів: Які умови в'їзду

Іспанія Фото з відкритих джерел

Громадянам України буде дозволений в'їзд в Іспанію з 27 липня

З наступного вівторка, 27 липня, громадянам України буде дозволений в'їзд в Іспанію. Це стало можливо завдяки рішенню Ради Європи. Про це повідомляє міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у своєму Twitter.

"Іспанія з 27 липня відкривається для українців згідно з рішенням Ради ЄС. Безвіз повертається. Свобода подорожей українців - серед пріоритетів МЗС", - написав очільник МЗС.

Як зазначається, для в’їзду в Іспанію буде потрібне:

  • або свідоцтво про повну COVID-вакцинацію;
  • або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 години до в’їзду в країну;
  • або негативний результат швидкого тестування за 48 годин до в’їзду;
  • або довідка про одужання.

Крім того, для усіх пасажирів (у тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, має бути завчасно заповнений формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії https://www.spth.gob.es/ або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отриманий QR-код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Новини за темою: Франція відкрила свої кордони для українців: Що варто знати мандрівникам

Раніше повідомлялося, що Швеція скасовує обмеження для необовʼязкових поїздок, зокрема туристичних, і дозволяє в'їзд громадянам України. Відповідне рішення набуває чинності з 26 липня.