Ісландія зобов’язала всіх без винятку надавати негативний тест на кордоні

Ісландія Фото з відкритих джерел

ПЛР або швидкий тест повинен бути зроблений не раніше 72 годин до прибуття

В Ісландії з 26 липня набули чинності нові правила перетину кордону, які зобов’язують усіх без винятку туристів надати негативний результат тесту на коронавірус. Про це повідомляє RUV.

Як зазначається, уряд країни ухвалив відповідне рішення ще тиждень тому через зростання кількості нових заражень.

Вимога тепер поширюється в тому числі на людей, вакцинованих від коронавірусу, і тих, хто перехворів раніше, як громадян та резидентів Ісландії, так і іноземних громадян - крім дітей, народжених з 2005 року і пізніше.

"Є дані про те, що навіть повністю вакциновані люди можуть захворіти і можуть заражати інших. Головний лікар вважає, що якщо чинні правила не змінити, це збільшить ризик ще більшого поширення вірусу і призведе до обмеження на зібрання всередині країни", - зазначили в МЗС Ісландії, пояснюючи рішення уряду.

ПЛР або швидкий тест повинен бути зроблений не раніше 72 годин до прибуття.

Невакциновані люди, на додачу до тесту, повинні повторно здати тест через 5 днів, а до того залишатися на самоізоляції.

Новини за темою: Португалія відкривається для українців: Названо дату та умови

Раніше повідомлялося, що Словаччина відкрила свої кордони для туристів з України, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Крім того, в’їзд громадян України - власників біометричних паспортів до Королівства Нідерланди можливий для усіх цілей подорожей без обмежень і без сертифікатів COVID-вакцинації відповідно до рекомендацій Ради ЄС.