Індія може дозволити в'їзд іноземним туристам: Рішення приймуть за 10 днів

Тадж-Махал, Агра, Індія

Фото з відкритих джерел

Рішення про відкриття вперше за останні 1,5 року приймається у зв'язку зі скороченням кількості заражених у країні

Влада Індії хоче відкрити свої кордони для іноземних туристів. Про це буде оголошено в найближчі 10 днів, повідомляє портал Livemint із посиланням на представника Міністерства внутрішніх справ країни.

"Рішення про відкриття Індії для іноземних туристів вперше за останні 1,5 року приймається у зв'язку зі скороченням кількості заражених у країні. МВС країни наразі обговорює умови відкриття: його планують зробити поетапним, щоб відстежувати епідеміологічну ситуацію", - зазначив він.

За попередньою інформацією, перші 500 тисяч іноземних туристів отримають безкоштовні візи. Це, на думку влади Індії, сприятиме відродженню туристичної та авіаційної галузі.

Така акція триватиме до 31 березня 2022 року або до моменту, коли будуть видані всі 500 тис. туристичних віз. Пільгою з оформлення безкоштовної візи турист зможе скористатися один раз.

Новини за темою: Латвія внесла Україну до списку ризику: Нові правила в'їзду

Раніше повідомлялося, що індонезійський острів Балі може заборонити в'їзд туристам із обмеженим бюджетом після того, як острів знову буде відкрито для поїздок. Як саме визначатимуть достатню кількість бюджету мандрівників поки не уточнюється.