Ієромонах Марк: Блаженніший Онуфрій - світило для вірян і потребує їхньої підтримки

Центр інформації УПЦ

Віряни Української Православної церкви в День Хрещення Русі зібралися, щоб взяти участь у хресній ході і помолитися за мир в Україні. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" повідомив ієромонах Марк. 

За його словами, священнослужителі разом з предстоятелем церкви - Блаженнішим митрополитом Онуфрієм, іншими архієреями і віруючими також помоляться за подолання коронавірусної хвороби і настання в державі чесноти і благополуччя. 

"Будемо молитися за мир на нашій рідній, українській землі, про припинення коронавірусної хвороби, щоб нарешті вже запанувала чеснота, злагода, взаєморозуміння і любов один до одного, як християн насамперед", - сказав ієромонах. 

Священнослужитель додав, що митрополит Онуфрій перебуває на високій посаді, як світило для всіх віруючих, тому йому необхідна активна підтримка, особливо в період складної ситуації з українським православ'ям. 

Як повідомлялося раніше, єпископ Білгородський, ректор Київської духовної академії і семінарії Сильвестр заявив, що Блаженніший митрополит Онуфрій - єдиний канонічний Митрополит Київський, і всі православні християни відстоюють цю канонічну позицію і завжди будуть її дотримуватися.