Греція знову змінила умови в'їзду в країну для туристів

Фото з відкритих джерел

Туристам дозволили в'їзд в країну з негативним результатом експрес-тесту та збільшили мінімальний вік, при якому діти мають надавати COVID-документи

Міністерство туризму Греції оголосило про дві важливі зміни для туристів, що в'їжджають до країни. Зміни стосуються правил в'їзду у зв'язку з коронавірусом, повідомляє Ekathimerini.

Як зазначається, уряд дозволив в'їзд в країну мандрівникам з негативним результатом експрес-тесту.

Крім того, збільшили мінімальний вік, при якому діти, які в'їжджають в країну, повинні надавати документи, що підтверджують, що вони не хворі. Тепер дітям до 12 років дозволено в'їзд без таких документів (раніше було дозволено дітям до 6 років).

Вищезазначені зміни стосуються людей, які прибувають з країн, для яких дозволені другорядні поїздки в Грецію і з Греції.

Тим, хто їде до Греції, також надається можливість показати сертифікат ЄС про вакцинацію в цифровій або письмовій формі замість негативного результату тесту.

Новини за темою: У Грузії знову оновили правила в'їзду для іноземних туристів

Нагадаємо, влада Греції офіційно дозволила в’їзд на територію країни туристам з України. Для в'їзду в країну необхідно було заповнити перед поїздкою анкету на спеціальному сайті, а вже на в'їзді в країну надати один з наступних документів - довідка про вакцинацію, зроблену хоча б за 14 днів до в'їзду, ПЛР-тест не пізніше 72 годин, довідка про перенесену хворобу COVID, тест на антитіла.