"По них ще нема вироку, вони не визнані винними, а до них вже застосовуються певні обмеження несправедливі. Для Яни – це питання грошового забезпечення. Наказ Міноборони суперечить законам України", – наголосив він.

Щодо Антоненка, то йому хочуть допомогти з отриманням необхідного лікування.

Крім того, у деяких ЗМІ з'явилася інформація, що Яна Дугарь бачилася з керівником Офісу президента Андрієм Єрмаком, однак учасники зустрічі відповіли, що такого не було. Тоді від журналістів пролунало питання, чи взагалі планують таку зустріч.

"Я взагалі не знаю, звідки така інформація", – сказала сама військовослужбовиця.

Своєю чергою, "Українська правда" з посиланням на пресслужбу Єрмака повідомила, що керівник ОПУ таки зустрічався з Дугарь. Мовляв, Єрмак та два його заступники приєднались до зустрічі під час Консультативної ради.

"Справа щодо вбивства журналіста Павла Шеремета є дуже резонансною. Тому Консультативна рада здійснює громадський контроль за перебігом розслідування цього кримінального провадження", – зазначили у пресслужбі політика.

Новини за темою: Справа Шеремета: Суд продовжив запобіжний захід Антоненку, Кузьменко та Дугарь

Нагадаємо, раніше Шевченківський районний суд Києва заявив про втручання сторонніх у свою діяльність під час розгляду справи про вбивство журналіста Павла Шеремета.