Елтон Джон відклав останнє у кар'єрі турне через травму

Сер Елтон Джон

Наприкінці літа співак впав на тверду поверхню та пошкодив ногу

Британський співак Елтон Джон перед завершенням кар'єри планував влаштувати останній прощальний тур, який довелось відкласти аж до 2023 року, оскільки йому призначили операцію на стегно. Про це співак повідомив у своєму Instagram.

74-річний британець зізнався, що наприкінці літа впав на тверду поверхню та пошкодив ногу в зоні стегна. Він думав, що позбавитись болю йому допоможе фізіотерапія, але йому все ж доведеться пережити операцію.

"В кінці літа я незграбно впав на тверду поверхню і з того часу відчуваю сильний біль і дискомфорт в стегні. Незважаючи на інтенсивне фізіотерапевтичне і спеціалізоване лікування, біль продовжує посилюватися і ускладнює рух. Мені порадили якомога швидше зробити операцію, щоб повернутися в колишню фізичну форму і переконатися, що немає довгострокових ускладнень. Я проведу програму інтенсивної фізіотерапії, яка забезпечить повне одужання і повернення до рухливості без болю", – поділився Елтон Джон в мережі.

Чоловік розуміє, що останніми роками фанати рідко його бачили через хвороби та пандемію коронавірусу, але він обіцяє влаштувати яскраві шоу під час свого останнього у кар'єрі турне.

Через це велике світове турне, про яке було оголошено ще у 2018 році і призначено на літо 2022-го, довелось перенести на 2023 рік. Втім, американську частину туру він нібито планує провести вже у січні 2022 року. Поки Елтон перебуває на лікуванні, 22 жовтня в мережі з'явиться новий альбом The Lockdown, записаний під час пандемії. Окрім Елтона Джона у ньому ми почуємо таких зірок, як Дуа Ліпу, Стіві Вандера, Lil Nas X і Стіві Нікса.

Новини за темою: Елтон Джон разом із Біллі Айліш, Мераєю Кері та іншими зірками проведе "домашній" концерт

Раніше повідомлялося, що Елтон Джон на одному з виступів вивихнув щиколотку.