Експерти спрогнозували перспективи біткоїну після заборони майнінгу в Китаї

Біткоін

Фото з відкритих джерел

Заборона роботи майнінгових центрів, а також обмеження щодо угод за участю криптовалюти для великих банків і платіжних систем в Китаї істотно не вплинуть на популярність біткоїну, вважають засновник криптовалютної біржі KUNA.io Михайло Чобонян і CMO synergia.fund, інфлюенсер Дмитро Кришталь. Про це у своєму матеріалі "Вбити" біткоїн. Чи є майбутнє у найпопулярнішої криптовалюти після обмежень Китаю" на сайті 112ua.tv пише Ірина Шостак.

"Я вважаю, у нас буде досить довгий флет, коли ціна не підвищується і не падає", - зазначає в коментарі 112ua.tv CMO synergia.fund, інфлюенсер Дмитро Кришталь.

За словами експертів, навіть якщо в короткостроковій перспективі курс біткоїну впаде, це не означає, що він перестане існувати і виконувати свої функції. 

"Крім Піднебесної на ринку є ще багато впливових гравців. Зокрема, Америка, Євросоюз і країни, що розвиваються, які неодноразово підтримували цифрову валюту. Саме тому крипта продовжить використовуватися як міжнародна цифрова валюта", - говорить засновник криптовалютної біржі KUNA.io Михайло Чобонян.

Автор матеріалу також підкреслює, що Alameda Research (один із великих фондів, які купують криптовалюту) вже оголосила, що йде в лонг (позиція, яку трейдер відкриває в надії отримати прибуток від зростання ринку). Простими словами: трейдер купує акції дешево, чекає, коли ціна виросте, продає акції дорого, і в такий спосіб отримує прибуток від зростання ринку.

Нагадаємо, що до 20 червня в 5 провінціях країни заборонили роботу криптовалютні ферми. Зокрема, постраждав один із найбільших центрів з "видобутку" цифрових активів в провінції Сичуань. Народний банк Китаю також заборонив ряду найбільших банків і платіжним системам, зокрема Alipay, брати участь в угодах з криптою.