Екскомандувач ВПС подав до суду на Зеленського: Оскаржує указ про звільнення

Сергій Дроздов VeжА

Дроздов стверджує, що у держави немає ніяких підстав для прийняття рішення про звільнення командувача ВПС

Колишній командувач Повітряних сил, генерал-полковник Сергій Дроздов подав до суду на президента України Володимира Зеленського. Він оскаржує указ про своє звільнення, повідомляє РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, голова держави у серпні видав указ про звільнення Дроздова з посади командувача Повітряними силами, а в середині вересні Верховний суд прийняв позов до розгляду.

"Сьогодні не існує процедури звільнення командувача Повітряних сил. Цей порядок не затверджений, тобто у держави немає ніяких підстав для прийняття рішення про звільнення командувача ВПС", - пояснив адвокат мотиви свого клієнта.

До слова, Дроздов є фігурантом справи про катастрофу літака Ан-26 з курсантами Харківського університету Повітряних сил, зокрема, його звинувачують у недбалому ставленні до військової служби.

Новини за темою: Авіакатастрофа АН-26: У ДБР назвали основну причину падіння літака

Нагадаємо, 25 вересня 2020 року поблизу міста Чугуєва у Харківській області розбився військовий літак Ан-26, на борту якого перебували курсанти Харківського національного університету Повітряних сил.

У результаті авіакатастрофи загинули 26 осіб, серед яких курсанти та представники офіцерського складу. Один курсант-третьокурсник вижив.