Додатковий карантин: МЗС попередило осіб, які їдуть з країн зі спалахом "Дельти"

МЗС України

Фото з відкритих джерел

Також у відомстві закликають українців утриматися від поїздок у ці країни

Громадянам України рекомендували утриматися від поїздок у країни, де фіксують значне поширення штаму коронавірусу "Дельта", а особам, які повертаються з них, слід бути готовим до додаткового карантину. Про це повідомляє пресслужба МЗС

"У зв’язку зі стрімким поширенням нового, агресивнішого штаму коронавірусу SARS-CoV-2 "Дельта", з метою захисту здоров’я населення України та забезпечення контролю над епідемічною ситуацією в нашій державі, Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від поїздок до країн, де спостерігається найбільший спалах зазначеного різновиду COVID-19 до повної стабілізації епідемічної ситуації", - йдеться у повідомленні. 

Новини за темою: В Україні зафіксовано перші випадки зараження "індійським" штамом коронавірусу, - Данілов

Як зазначається, до списку потрапили: 

  • Індія,
  • Велика Британія,
  • Португалія,
  • Російська Федерація.

Щодо осіб, які же перебувають на території вказаних країн, то у відомстві їм рекомендували чітко дотримуватися протиепідемічних вимог та інструкцій представників компетентних органів країни перебування, а в разі появи симптомів респіраторного захворювання невідкладно звертатися до місцевих медичних закладів. 

Окрім цього у МЗС наголосили, що громадянам також слід бути готовими до додаткових карантинних обмежень після прибуття в Україну. 

Новини за темою: В Україні немає технічної можливості виявляти штам "Дельта", – Радуцький

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що Кабінет міністрів України розглядає можливість посилити контроль за людьми, які приїхали з Великої Британії, Індії, Російської Федерації та Португалії для запобігання поширення штаму коронавірусу "Дельта".