До Києва прибув міністр оборони США Ллойд Остін: Чим він займатиметься

Ллойд Остін

Міністр оборони США Ллойд Остін

BBC

Візит стане черговим підтвердженням непорушного стратегічного партнерства між державами

До України з офіційним візитом прибув міністр оборони США Ллойд Остін. Про це він повідомив у своєму Twitter.

"Приземлився в Києві. Я тут, щоб підтвердити нашу непохитну підтримку суверенітету України, її територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень і висловити нашу прихильність розвитку спроможності України в стримуванні російської агресії", – написав Остін.

Як повідомляє сайт Міноборони США, у Києві Ллойд Остін зустрінеться із президентом України Володимиром Зеленським і міністром оборони Андрієм Тараном, щоб "запевнити союзників і партнерів у підтримці Америки їхнього суверенітету перед лицем російської агресії".

Візит "стане черговим підтвердженням непорушного стратегічного партнерства між нашими державами", наголосили в українському уряді.

Підкреслюється, що на зустрічі українського міністра оборони і голови Пентагону обговорюватимуть "порядок практичної реалізації досягнутих домовленостей і перспективи двосторонньої співпраці, прогрес імплементації оборонної реформи в нашій державі, покликаної на реалізацію євроатлантичних прагнень України, та питання безпеки в Чорноморському регіоні".

Проведення спільного брифінгу заплановане орієнтовно о 12:45.

Новини за темою: Зеленський цього місяця відвідає Британію з робочим візитом, - посол

Нагадаємо, раніше ми писали, що до України вперше прибув спеціальний представник Європейського Союзу з прав людини Еймон Гілмор.

Під час свого чотириденного перебування у Києві він проведе зустрічі з урядовцями, представниками громадянського суспільства і меншин та провідними правозахисниками.