До червоної зони можуть перейти ще п’ять областей, – Кузін

червона зона карантин
Фото з відкритих джерел

З 15 жовтня червоний рівень епідемічної небезпеки буде встановлено в Херсонській області

На межі червоної зони в Україні знаходяться Житомирська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька та Харківська області. Про це в ефірі "Українського радіо" сказав заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

"Маємо констатувати, що епідемічна ситуація прогнозовано погіршується. Ми вже маємо рішення про переведення Херсонської області, це перша область, яка рішенням комісії ТЕБ та НС була переведена в червоний рівень, і цей рівень епідемічної небезпеки буде запроваджений з 15 жовтня. Ми бачимо що в цій області ситуація зараз найгріша", - сказав він.

Кузін додав, що також Житомирська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька та Харківська області знаходяться на межі помаранчевої та червоної зони.

"Поки що вдається ситуацію втримати або за рахунок розгортання додаткових ліжок, або ресурсів системи охорони здоров’я, або за рахунок що включаються нові механізми по тестуванню. Але ситуація поступово погіршується”, - додав заступник міністра.

Новини за темою: У "червоній" зоні щеплених однією дозою не пускатимуть у міжрегіональний транспорт

Як повідомлялося раніше, в Україні за минулу добу, 13 жовтня, виявили 18 881 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19. Госпіталізували 4 633 особи, зафіксовано 412 летальних випадків, одужали 7 630 осіб.