Дніпро потрапило у червону зону: Школярі підуть на осінні канікули раніше

Фото з відкритих джерел

Однак, садочки міста працюватимуть у звичайному режимі

У місті Дніпро введено червону зону карантину, в результаті місцеві школи йдуть на канікули з 18 жовтня, а не з 25, як планувалося раніше. Про це повідомила пресслужба Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради у Facebook.

Як зазначається, рішення щодо передчасних канікул у школах Дніпра було прийнято через рішення держкомісії з ТЕБ та НС щодо встановлення червоної зони карантину в Дніпропетровській області та враховуючи рекомендації щодо початку канікул з 18 жовтня Міністерства освіти і науки України.

"З метою запобігання зростанню захворюваності на COVID серед дітей ми вимушені розпочати канікули з 18 жовтня 2021 року", - йдеться у повідомлені.

Однак, садочки працюватимуть у звичайному режимі.

Новини за темою: Дострокова перерва у навчанні: У яких регіонах школярі підуть на канікули раніше і скільки відпочиватимуть

Нагадаємо, що в Україні за минулу добу, 15 жовтня, виявили 12983 нових випадків коронавірусу.

Зокрема госпіталізовано 2859 осіб, смертей – 277, одужало – 5874 особи.

Водночас Міністерство хорони здоров'я України оновило дані епідеміологічної ситуації в країні. Станом на ранок 16 жовтня одна область має показники червоної зони карантину, 15 відповідають помаранчевій, а решта - жовтій.

У червоній зоні карантину знаходилася лише Херсонська область.