Для жителів Донбасу запустили телеканал "Дім": Що транслюватимуть

Ілюстративне фото Фото з відкритих джерел

Презентація концепції нового телеканалу відбулась у Києві

У неділю, 1 березня, для мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей запустили український телеканал "Дім", який почав працювати у тестовому режимі. Про це повідомили на офіційному Telegram-каналі Команди Зеленського.
 
Як зазначається, у понеділок, 2 березня, в Києві відбулася презентація концепції нового телеканалу. Так, за попередньою інформацією, для жителів ОРДЛО канал транслюватиме кінофільми, серіали, ток-шоу, інформаційні та розважальні програми, які виробляються найбільшими українськими медіагрупами.
 
"На цьому каналі транслюватиметься найпреміальніший з існуючого в Україні контент. Його купуватимуть за символічні гроші", - йдеться у повідомленні.
 
Також найближчим часом на телеканалі планують розпочати виробництво новин, а через 2 роки "Дім" транслюватиме контент виключно власного виробництва, зазначили у Команді Зеленського.
 
Проте через обмеження стосовно авторських прав канал поки не може виходити на супутнику та в Інтернеті, пізніше цю ситуацію планують змінити.
 
Крім цього, у команді президента наголосили, що наразі вже підготовлено всі необхідні зміни до закону про іномовлення, які буде внесено до сесійної зали після того, як "Рада повернеться до нормальної роботи".
 
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський затвердив назву державного телеканалу для окремих регіонів Донецької і Луганської областей (ОРДЛО).