Держприкордонслужба України посилила охорону кордону з Білоруссю

ДПСУ
Співробітники Державної прикордонної служби України Фото з відкритих джерел

Заходи проводяться для запобігання "можливим правопорушенням, недопущення провокацій та можливого незаконного перетину кордону групами осіб"

Державна прикордонна служба України посилила охорону державного кордону з Білоруссю. Про це інформує пресслужба ДПСУ.

"Прикордонне відомство забезпечує посилену охорону державного рубежу. Для цього залучено всі необхідні ресурси, в тому числі спеціальні підрозділи", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що державний кордон цілодобово патрулюють наряди зі службовими собаками, прикордонна авіація, ведеться моніторинг з постів спостереження, а на водних ділянках кордону застосовуються катери Держприкордонслужби.

"Водночас прикордонники опрацьовують всю інформацію, яка може впливати на стан охорони державного кордону, та ефективно взаємодіють з підрозділами ЗСУ та іншими структурами", – йдеться у повідомленні.

Підкреслюється, що заходи проводяться для запобігання "можливим правопорушенням, недопущення провокацій, нестандартних ситуацій та можливого незаконного перетину кордону групами осіб".

Новини за темою: У Польщі хочуть запровадити надзвичайний стан на прикордонні з Білоруссю

Нагадаємо, раніше у Державній прикордонній службі України заявили, що у пропускних операціях на кордоні з Білоруссю не спостерігається жодних ознак, які б свідчили про перекриття кордону. Зокрема на в’їзд в Україну з Білорусі пропущено майже 2000 осіб.