Державіаслужба України обмежила авіаперевезення до Ізраїлю

Фото з відкритих джерел

При цьому польоти над Палестинською національною адміністрацією заборонені

Державна авіаційна служба України обмежила виконання пасажирських і вантажних перевезень в/з аеропортів на території Ізраїлю. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті відомства.

Згідно з ним, зазначені території віднесені до категорії "обмежено" для здійснення авіаперевезень.

Відзначається, що польоти будуть дозволені в разі зниження ризиків до рівня критерію "прийнятний".

При цьому польоти над Палестинською національною адміністрацією заборонені.

Нагадаємо, раніше авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" ("МАУ") скасувала заплановані на 15 і 16 травня рейси в Тель-Авів (Ізраїль).

Новини за темою: Папа Франциск закликав Ізраїль та Палестину "зупинити галас зброї"

А Посольство України в Ізраїлі заявили, що в'їзд в країну з України зараз заборонений, а українцям, які вже перебувають на його території, рекомендує відстежувати повідомлення місцевої влади та сприймати тони як реальні у зв'язку із загостренням ситуації з безпекою ескалації ізраїльсько-палестинського конфлікту.

Відповідний рекомендації були дані після того, як вночі 11 травня бойове крило терористичного угруповання ХАМАС випустило з сектора Газа по Тель-Авіву і його околицях 130 ракет, а в ніч на 12 травня – ще більше 100 ракет по Беер-Шеві і понад 100 ракет по Тель-Авіву і аеропорту "Бен-Гуріон".

Напередодні в Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) заявили про саму високій частоті ракетного обстрілу з сектора Газа за всю історію існування країни. Зокрема, за даними ізраїльських військових, за 7 останніх днів ХАМАС і "Ісламський джихад" випустили з Гази 3100 ракет.